"Proveďte klienty desítkami realit z pohodlí své kanceláře"

Průběh prezentace

  1. Zákazník si nasadí headset
  2. Zvolí reality vyhovující svým požadavkům
  3. Projde se jednotlivými pokoji
    - lze zobrazovat rozměry místností, orientaci a další podrobnosti
  4. Vybere si, které reality navštíví osobně.

Vše se odehraje ve virtuální realitě, zákazník si může prohlédnout větší množství realit bez únavného přejíždění a domlouvání. Navíc velmi jasně vidí a pochopí prostorové dispozice místností, protože se ocitne přímo v nich, na rozdíl od prohlížení fotografií, které mohou být zavádějící.

Virtuální reality je na vzestupu v mnoha různých odvětvích, naše firma přináší řešení i pro realitní kanceláře, developery i architektonická studia. Využití virtuální reality v tomto odvětví posouvá dále možnosti prezentace prostor a přináší jejich služby ještě blíže k zákazníkům. Umožňuje jim se přímo se projít místnostmi nabízených realit, aniž by opustili jedinou kancelář. Pomocí virtuální prohlídky si snadno na vlastní oči ověří, zda se jim vůbec vyplatí se o projekt zajímat případně jej navštívit osobně.

Architektonickým studiím nabízí VR jedinečnou možnost prezentace. Prohlídka se dá převézt z CAD návrhů do formy zpracovatelné 3D enginem v reálném čase. Prezentace prostor ve VR navíc stereoskopicky dává příležitost intuitivně pochopit prostorové dispozice vašeho řešení. Klient si nemusí rozměry představovat z plánů, nebo nákresů, prostě se na místě přímo ocitne.